Наши партнеры

КВАДРОКОПТЕР DJI PHANTOM 4 PRO V2.0

 • DJI
 • Производитель:  DJI
 • Доступность:  На складе
 • Код товара:  DJI PHANTOM 4 PRO V2.0
 • Длина: 0 см x Ширина: 0 см x Высота: 0 см
 • CP.PT.00000242.01

51 700 грн.
 Нашли дешевле
   Технологія DJI OcuSync

Phantom 4 Pro V2.0 оснащений системою передачі цифрового відео з низькою затримкою в HD OcuSync. Технологія також підтримує бездротове підключення окулярів доповненої реальності DJI Goggles до квадрокоптера. Завдяки цьому перегляд відео через камеру квадрокоптера в режимі реального часу виходить на принципово новий рівень.

Потужний і безшумний

На відміну від Phantom 4 Pro, Phantom 4 Pro V2.0 оснащений модернізованими силовими установками. Phantom 4 Pro V2.0 також оснащений модернізованою силовою установкою з синусоїдальними драйверами FOC і 9455S швидкознімними пропелерами, які зменшують шум і роблять безпілотний літальний апарат більш аеродинамічним. До того ж, пропелери гарантують зменшення шуму на 60%, в порівнянні з попередньою версією.

Функціональна камера

Серед базових інновацій камери присутня нова однодюймова CMOS матриця зі збільшеним дозволом в 20 мегапікселів. Вісім лінз об'єктива організовані в сім груп, що істотно розширює можливості зйомки. Камера Phantom 4 Pro V2.0 може записувати відео UHD 4K (4096 × 2160) зі швидкістю 60 кадрів в секунду з максимальним бітрейтом 100 Мбіт / с з використанням кодека H.264, а також підтримує H.265. Він також дозволяє знімати нерухомі зображення під час відео.

Покращена зйомка динамічних сцен

Для вирішення проблеми розмитих об'єктів, що рухаються в кадрі, розробники оснастили камеру механічним затвором, що не характерно для знімального апарату подібного розміру. Пристрій працює зі швидкістю 1/2000 с, завдяки чому вдається уникнути ефекту викривлення об'єктів зйомки. Нововведення дозволяє зловити ідеальний момент, знімаючи 14 фотографій в секунду в режимі серійної зйомки.

Покращена система виявлення перешкод

Phantom 4 Pro V2.0 оснащений новітньою системою FlightAutonomy, яка володіє набором стереокамер підвищеного дозволу. Додаткові інфрачервоні датчики з боків корпусу дрона дозволяють підвищити точність розпізнавання перешкод. Завдяки нововведенням, Phantom 4 Pro V2.0 здатний уникати зіткнення в п'яти напрямках, на швидкості до 50 км / год. Це істотно полегшує управління апаратом і зйомку унікальних кадрів.

Інтелектуальний режим польоту

Оснащення Phantom 4 Pro V2.0 режимом польоту Draw дозволяє дрону виконувати переміщення по заданій траєкторії. Досить просто провести лінію на дисплеї і літальний апарат буде пересуватися на певній висоті чітко за вказаною траєкторією. Таким чином, пілоту не доведеться розсіювати увагу між управлінням дроном і камерою, а зосередитися на зйомці.

Додаткові режими польоту

Phantom 4 Pro V2.0 може виконувати політ по трьом режимам: Position Mode, Atti Mode і Sport Mode. У першому режимі доступні функції розпізнавання перешкод, позиціонування, ActiveTrack і TapFly. У разі переходу в режим Atti Mode, зв'язок із супутниками відключається і дрон буде підтримувати рівновагу, що дозволяє знімати плавні відео. Любителям екстриму підійде Sport Mode, в якому Phantom 4 Pro V2.0 стає більш маневреним і здатний розвивати швидкість до 72 км / год.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Гарантийные обязательства не распространяются на следующие неисправности:

 • случайные повреждения (дефекты причиненные клиентом);
 • повреждения в результате стихийных бедствий (природных явлений);
 • повреждения, возникшие вследствие небрежного отношения или использования (несоблюдение температурного режима, воздействие жидкости, запыленности, механические повреждения, попадание внутрь корпуса посторонних предметов);
 • повреждения, вызванные аварийным повышением или понижением напряжения в сети;
 • повреждения, вызванные неправильным подключением к электросети;
 • повреждения, вызванные дефектами системы, в которой использовался данный товар, или возникшие в результате соединения и подключения товара к другим изделиям;
 • повреждения, вызванные использованием товара не по назначению или с нарушением правил эксплуатации.